Harikulade Uygulamalar Listesi

Yıllar içerisinde de beğendiğim ve işe yarayabileceğini düşündüğüm 2000’den fazla yer imi kaydettim. Daha sonra bookmarklarımı kamuya açık hale getirme kararı aldım. Bunun arkasındaki sebep de: çok hızlı hype olan uygulamaların Türkiye’de hala çok az insan tarafından biliniyor ve kullanılıyor olması.

Örneğin; Notion gibi yetenekli ve çok işlevli bir uygulama hala az sayıda insan tarafından kullanılıyor. Ya da Figma gibi gene çok yetenekli ve neredeyse ücretsiz bir tasarım aracından yeterince sayıda insan faydalanmıyor.

En güncel uygulamaları kısmen takip eden biri olarak hızlıca güncellenebilecek bir altyapı kurdum diyebilirim.

Tabii ki arşivimin tüm hepsini tek seferde yüklemek mümkün değil. Ben de peyderpey güncelleyeceğim siteyi.6 ana kategori altında onlarca etiketten oluşmasını planladığım bu site: yazılım, tasarım, no-code, üretkenlik, pazarlama ve iş/ofis uygulama ve araçları kürasyonu olacak.

Notion alternatifi knowledgebase uygulamaları,  zettelkasten ve akıllı not alma uygulamaları, en iyi ve alternatif blog açma siteleri, proje yöneticileri, design-to-code uygulamalar ve daha bir sürü ilginizi çekebilecek dijital ürünler mevcut.‌

Kodlamasız uygulama ve site geliştirmek isteyenler için No-Code başlığı altındaki güncel uygulamalara bakmalarını öneririm. Şimdilik Bubble,WebFlow ve Airtable gibi no-code öncüsü programların arasına sık sık yenileri eklenecek.

harikulade uygulamalar

Harikuladeler.com’u ziyaret edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
tiddly-wiki-uygulamasi

TiddlyWiki

Next Post
Hosted Confluence

Hosted Confluence with Custom Domain